![](http://sehitomertakdemirihl.meb.k12.tr/meb_iys_dosyalar/06/07/762143/resimler/2023_11/k_10132005_8ba77b95714a41168a6b50727fa5653c.jpg)
![](/tema/tema/4/images/image_shadow.png)
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü
Okulumuzda 10 Kasım Atatürk´ü Anma Töreni Yapıldı
Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün aramızdan ayrılışının 85. yılı anma programı okulumuz konferans salonunda yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda Atatürk´ ün hayatı konusunda konuşmalar yapıldı, şiirler okundu.
Programın hazırlanmasında emeği geçen Coğrafya Öğretmenimiz Sinan Gürsoy'a ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Beğen |
2 kişi beğendi