![](http://sehitomertakdemirihl.meb.k12.tr/meb_iys_dosyalar/06/07/762143/resimler/2024_05/k_27132145_b6426253971f4d7ba03c27dcea4a3ce1.jpg)
![](/tema/tema/4/images/image_shadow.png)
Erasmus+ Karagöl Milli Parkı Gezisi
Erasmus+ Projesi kapsamında İspanya-Granada bölgesinden gelen 3 öğretmen ve 6 öğrenci misafirimizle 22 Mayıs Çarşamba günü okulumuz öğretmen ve öğrencilerinin katılımıyla Karagöl Milli Parkı'na gezi düzenledik. Çeşitli yarışmaların ve etkinliklerin yer aldığı pikniğimizde misafir öğretmen ve öğrencilere Erasmus+ Projesi katılım sertifikaları takdim edildi.
Beğen |
1 kişi beğendi